GOLD Medikal Bakım Ürünleri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
124 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
4+3 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Gültepe Mahallesi 858 sokak Çınar Apt. no: 12 Kat: 6 Daire:13 Sarıçam/ADANA

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Medikal Bakım Ürünleri sitesi, sağlık alanında uzun yıllar görev almış deneyimli biyomedikal mühendisleri tarafından açılmıştır. Kuruluşundan bu yana dürüst, ilkeli ve kaliteli hizmet anlayışını benimsemiştir. Şirketimiz el, ayak, tırnak bakımı, korse, yüz ve vücut bakımı, sağlık ve medikal ürünlerinde her yıl büyüyen bir potansiyelle hizmet vermeye; medikal ve bakım alanında ihtiyaçları karşılamaya; gelişen dağıtım ağı ile devam etmektedir.

Sağlık alanındaki teknolojik gelişmeleri takip ederek, müşterilerimize kaliteli ürünler sunmanın yanı sıra müşterilerimizle uzun vadeli ilişkiler kurmayı misyon edindik. Modern ve sistematik yönetim anlayışına bağlı olarak müşteri odaklı hizmet veren firmamız müşteri memnuniyetini temel ilke edinmiştir.

Uluslararası yönetmelik şartlarına uygun, üst düzeyde paydaş ve müşteri memnuniyeti, devamlı gelişme anlayışı ile sağlık alanında güvenilir medikal ürünler sağlamaktayız.

Sağlık sektöründeki her türlü ihtiyacı karşılamak için ergonomik, efektif ve analitik çözümler sunmak ve hayata geçirmektir. Tıbbi cihazlar alanında yenilikçi ve çevreci çalışmalarıyla mevcut olan müşterilerimizi koruyarak, portföyümüze yeni müşteriler kazandırarak, yenilikçi bir bakış açımızla müşterilerimize en uygun çözümleri devamlı olarak sağlayarak, elimizdeki bulunan enstrümanları en verimli şekilde kullanarak; Türkiye’de alanında lider, küresel ölçekte ise rekabet gücüne sahip bir şirket olmak.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.